Warcraft 3 dostáva aktualizáciu

Warcraft 3 dostáva aktualizáciu

Áno, čítate správne, 16 rokov stará hra dostane balíček, ktorý ju prispôsobí na širokouhlé obrazovky.

 "Za čest a slávu!" či "Bojovat a zpátky ni krok!" Aj toto boli legendárne pokriky z kampane tejto ikonickej hry. Mnohí z nás tento titul drvili ako násťroční a pre ďalších to možno bola jedna z prvých hier, aké vôbec hrali. To, že bola kompletne v českom jazyku prilákalo mnoho začiatočníkov. Ja sám som bol medzi nimi a doteraz spomínam len v dobrom.

Každopádne nostalgiu odložíme bokom, pretože Blizzard práve všetkým ukázal, čo znamená dlhodobá podpora hry. Veľká aktualizácia bola od februára v testovaní a je úspešne na konci, čo znamená, že už je voľne dostupné pre širokú verejnosť.

Aby toho nebolo málo, Blizzard vyhlásil, že to bude posledná aktualizácia, ktorá bude podporovať Windows XP. Čo je veľké vyhlásenie, nakoľko to jasne znamená, že to nie je posledný balík so zmenami, ktorý tento titul dostal.

Dovolil som si pribaliť malú ukážku, ako hra vyzerá po zmenách. Video je od profesionálneho Warcraft 3 hráča menom Grubby. Posledná vec, ktorú by ste mali vedieť, že v kruhoch okolo štúdia sa povráva aj o remasteri Wacraft 3, oficiálne ale nikto nič nepotvrdil. Minulý rok však vyšiel remaster StarCraftu, takže to nemusia byť len reči.

Zdroj: eurogamer.net, YouTube.com/FollowGrubby

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk