Epic Games sprístupnilo všetky objekty, ktoré tvorili hru Paragon

Epic Games sprístupnilo všetky objekty, ktoré tvorili hru Paragon

 

Herný obsah vytvorený v Unreal Engine 4, ktorého vývoj stál 12 miliónov dolárov, si teraz môže ktokoľvek stiahnuť zadarmo.

Paragon balíček je dostupný na Ungreal Engine Marketplace a je voľne stiahnuteľný a použiteľný pre vlastné Unreal Engine 4 projekty.

Fanúšikovia v tomto balíku nájdu 20 prepracovaných modelov postáv v rámci ktorých sú dostupné ich základné modely, skiny, tisícky textúr, VFX efektov, animačných cyklov, zvukov a všetkých ostatných maličkostí, ktoré sú potrebné k tomu, aby sa 3D model premenil na živú hernú postavičku. Zároveň bude model postavy Shinbi obsahovať animačný blueprint, teda podklady, ktoré by mali nádejných tvorcov naviesť k tomu ako si upraviť už existujúce animácie pre vlastné potreby. Toto je teda skvelá príležitosť pre každého, kto sa zaujíma o 3D modelovanie postáv, animáciu alebo rigovanie modelov. Nie je totiž jednoduché nájsť zadarmo na internete prvotriedne modely, na ktorých by sa človek mohol tomuto remeslu učiť.

Pre tých, ktorí majú radšej herné prostredia a ich tvorbu je v balíčkoch prichystaných vyše 1 500 objektov, ktoré tvorili herný svet Paragon. Konkrétne boli tieto objekty použité v mapách Agora a Monolith. Pri objektoch bude priložená aj ukážková mapa, ktorá predvedie ako to všetko spojiť dokopy a bude môcť slúžiť ako základ pre ďalšiu samostatnú tvorbu.

Toto všetko ale nie je všetko, čo Epic Games hráčom, vývojárom a fanúšikov videohier ponúkajú. Na jar a počas leta plánujú vydať ešte viac herných objektov, ktorých hodnota sa pohybuje v miliónoch a tak budeme mať nakoniec v rukách viac, než iba 12 miliónov dolárov hernej tvorby. Ak sa chcete do tohto všetkého pustiť, podrobný návod na to ako sa k objektom dostať nájdete v oficiálnom ozname od Epic Games.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk