Čo nás čaká na E3 2018?

Čo nás čaká na E3 2018?

 

Aj tento rok prebehne v Los Angeles jeden z najvýznamnejších herných veľtrhov a my môžeme začať odhadovať, čo nám prinesie.

Najveľkolepejšia herná výstava E3 sa blíži a niektoré vydavateľstvá a developeri už stihli prezradiť, aké hry na nej odprezentujú. Zoznam oficiálne ohlásených hier je momentálne krátky. EA nám okrem nového Battlefieldu, ktorého podtitul ešte nie je známy, bližšie predstaví aj hru Anthem, ktorá svoj debut na E3 zažila už minulý rok. Svoje miesto na výstave budú mať aj multiplayerové hry Fornite od Epic Games a Division 2 od Ubisoftu. PlayStation hráči sa zase môžu tešiť na gameplay ukážku z hry The Last of Us Part II z dielne štúdia Naughty Dog.

Okrem oficiálne ohlásených hier môžeme s veľkou pravdepodobnosťou očakávať predstavenie množstva hier na konzolu Nintendo Switch. Patrí medzi ne Kirby, Kingdom Hearts 3, Metroid Prime 4, Yoshi, Nový Pokemon a Project Octopath Traveler. Sony sa zase vráti s hrami Spiderman, odloženým Days Gone a prinesie aj remake Final Fantasy VII. Po posledných správach však nie je vylúčené ani ohlásenie novej konzoly PlayStation 5. Call of Duty: Black Ops 4, Shadow of the Tomb Raider a Cyberpunk 2077 patria k AAA titulom, ktoré na E3 takmer s určitosťou neostanú bez povšimnutia. 

Medzi ďalšie hry, ktoré môžeme tento rok na E3 očakávať patria WWE 2K19, Shenmue 3, Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 a Crackdown 3. Netreba zabúdať ani na Bethesdu, ktorá už dlhšie teasuje DLC pre Prey a pre rok 2018 ešte nemá ohlásenú žiadnu novú singleplayer hru. Začiatok veľtrhu je naplánovaný na 12.6.2018, o finálnom programe vás budeme ešte informovať.  

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk