K Twitch Prime bude odteraz každý dostávať hry zadarmo

K Twitch Prime bude odteraz každý dostávať hry zadarmo

 

Twitch Prime sa pridáva k digitálnym službám, ktoré každý mesiac rozdávajú zopár hier zadarmo. Ak ste teda jej členom, máte sa na čo tešiť.

Doteraz dostávali členovia Twitch Prime občas predmety do hier zadarmo, napríklad balíčky kariet do Hearthstone, skiny pre Fortnite a podobne. Po novom sa k výhodám členstva pripísalo aj zopár hier zadarmo mesačne a získať ich môžete už teraz. Stačí sa prihlásiť do vášho Twitch.tv účtu a medzi Prime Loot ponukami teraz nájdete aj hry. Ponuku je ale nutné využiť do konca mesiaca, nakoľko v apríli sa zoznam hier zmení. Následne by mali byť získané hry spojené s účtom už navždy a to aj v prípade, že si Twitch Prime prestanete platiť. Pre ich inštaláciu je potrebné stiahnuť si Twitch Desktop aplikáciu.

Tento mesiac sú v rámci Free Games with Prime ponúkané:

  • Superhot
  • Shadow Tactics
  • Tales from Candlekeep
  • Oxenfree
  • Mr. Shifty

V apríli ich vystriedajú nasledovné tituly:

  • Tales from the Borderlands
  • SteamWorld Dig 2
  • Kingsway
  • Tokyo 42
  • Dubwars

Twitch Prime je spojené s Amazon Prime členstvom, preto je táto ponuka zaujímavá aj pre tých, ktorí často nakupujú cez Amazon a využívajú výhody ich prémiového členstva. To je trochu menej výhodné pre nás, nakoľko žiaden z Amazon webov neponúka Amazon Prime služby pre Slovensko. Najbližší nám Amazon.de síce posiela na Slovensko balíky s poštovným zadarmo, ak prekročíte istú sumu, pri registrácii na Amazon Prime ale vyskočí upozornenie, že výhody členstva sú iba pre obyvateľov Nemecka a Rakúska.

Našťastie ale stále máme oficiálnu možnosť, ako sa do služby zaregistrovať. Amazon Prime je totiž dostupné aj pre „ostatné krajiny“, teda tie, ktoré nemôžu využívať ich zvýhodnené doručovacie služby. Tým pádom sa z balíku Prime dá používať iba Amazon Prime Video a samozrejme Twitch Prime so všetkými jeho výhodami. Cena členstva v Amazon Prime Video je 2,99€ mesačne počas prvých 6 mesiacov a následne sa cena zvýši na 5,99€ mesačne.

Okrem hier zadarmo Twitch Prime ponúka aj sledovanie Twitch kanálov bez reklám, exkluzívne emotikony a iné výhody, o ktorých sa môžete dočítať na oficiálnom webe. Amazon Prime Video zas umožňuje sledovať rôzne seriály a filmy, ktoré má Amazon v ponuke. Z novších seriálov sa tam dá sledovať napríklad Mr. Robot, The Expanse, Fear the Walking Dead, American Horror Story, American Gods a dostupné sú aj klasiky ako House, NCIS, Oz, Two and Half Men a Heroes.

Zdroj: amazon.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk