Blizzard oslavuje 20. výročie Starcraftu vo veľkom

Blizzard oslavuje 20. výročie Starcraftu vo veľkom

 

Dámy a páni, je to už neuveriteľných 20 rokov čo sme mali možnosť prvý krát pričuchnúť k legende menom Starcraft. Blizzard si pre nás pripravil veľkolepé oslavy v podobe rôznych odmien vo všetkých súčasných hrách spoločnosti. 

Blizzard vie ako sa o svojich fanúšikov postarať a toto jubileum prišlo práve vhod. Pokiaľ sa teda prihlásite do hier Starcraft: Remastered, Starcraft II, Diablo III a Overwatch dostaneme nasledovné odmeny. 

  • Starcraft: Remastered - Pamätný UI skin 20. výročia. 
  • Starcraft II - špeciálny UI skin pre každú rasu, portrét a potlač
  • Diablo III - zvieratko Dominion's Revenge
  • Overwatch - Sarah Kerrigan Ghost skin pre Widowmaker

Medzi 21. a 25. marcom si budeme pomôcť zahrať Hearthstone Tavern Brawl s motívom Starcraftu, kde získame 3 balíčky Kobolds & Catacombs zdarma. Od 27. marca do 7. apríla v hre Heroes of the Storm získame portréty 20. výročia pre Protossov, Terranov a Zergov. A nakoniec od 31. marca do 6. apríla vo World of Warcraft, tí ktorí pozdravia Zergling, Grunty, Mini Thor, Baneling alebo Zeradar, získajú ocenenie Salute to Starcraft. 

Celá oslava sa ukončí 31. marca, kedy bude na Youtube dostupné video s názvom Starcraft is Life: A Celebration. Čo sa týka streamu na Twitchi, ten bude prebiehať 30. a 31. marca. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk