Fortnite aktualizácia 2.5.0 prináša do hry novú zbraň

Fortnite aktualizácia 2.5.0 prináša do hry novú zbraň

 

Okrem Valentínskych oblekov si môžu hráči Fortnite od dnes vyskúsať zneškodniť nepriateľov novým granátom alebo sa zabaviť pri špeciálnych PvE úlohách.

Impulse Grenade je na prvý pohľad najväčšiou zaujímavosťou aktualizácie. Je sprístupnený v hernom režime Battle Royal. Granát nespôsobuje žiadne poškodenie, no to neznamená, že jeho efekt je pre protiháčov príjemný. Ak totiž vybuchne v blízkosti hráčov, odhodí ich preč. Tak je možné zhodiť nepriateľov z útesov alebo im prekaziť obranu rozostavanej pevnosti.

Na Battle Royal mape je od dnes tiež možné nájsť svätyne s pokladom, no keďže sú skryté, nebude to také ľahké, hlavne, keď vám po krku pôjdu desiatky iných hráčov.

Epic Games nezabudli ani na hráčov PvE režimu Save the World. V ňom bol odštartovaný novoročný event Lunar New Year a prostredníctvom neho je možné odomknúť si tématicky oblečených hrdinov alebo získať zbrane, takisto v grafickom zobrazení, ktoré je inšpirované novým čínskym rokom.

 

Samozrejme nechýba ani oprava herných chýb alebo úprava vlastností zbraní v Battle Royal. Po novom bola znížená pravdepodobnosť nájdenia kuší, guľometov alebo Chug Jug fľašky, bola upravená sila brokovníc a kopec ďalších vecí, o ktorých sa dočítate na oficiálnom webe Epic Games.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk