Štúdio Epic predstavuje nadcházdajúce zmeny vo Fortnite Battle Royale v novom videu

Štúdio Epic predstavuje nadcházdajúce zmeny vo Fortnite Battle Royale v novom videu

 

 Aktualizácia k nám dorazí už ďalší týždeň.

 Epic Games zverejnilo nové video o aktualizáciách a zmenách vo Fortnite Battle Royale. To nám ponúka pohľad na update máp, ktorý bude obsahovať zmeny biómov, aby sa na seba tak nepodobali, a taktiež sa dozvieme, čo bude ďalej so všetkým tým Vianočným lootom.

„S koncom Vianočného eventu budeme odstraňovať vianočné stromy a truhlice, ktoré sa objavovali pri nich,“ informuje Eric Williamson vo videu.

„To všetko sa bude diať kvôli dvom veciam. Za prvé, už je koniec eventu. Za druhé, s novým updatom pribudne aj množstvo lootu a oveľa viac krabičiek s nábojmi a my sme chceli, aby nebolo na niektorých miestach mapy viac lootu než na ostatných.“

Epic bude pečlivo sledovať veci následujúce aktualizáciu a ak by bolo treba niečo opraviť, vydajú nejaké patche. Williamson povedal, že je možné, že štúdio Epic do hry Fortnite ešte pridá nejaké eventy zamerané na truhlice s lootom.

Aktualizácia máp samotných pridá množstvo nových bodov záujmu a dočkáme sa aj pomenovania niektorých bodov na západnej časti mapy. Taktiež by sme mali mať prístup k novým lokáciám, na ktoré budeme môcť dopadnúť.

Biómy v mapách budú od seba viac odlíšené. „Močiare budú viac močiarovité a hory budú viac hornaté,“ poznamenal Eric.

Aktualizácia bude prístupná k stiahnutiu ďalší týždeň.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk