Veľká aktualizácia pre Elex prináša albské brnenie, lepšiu grafiku a upravenú hrateľnosť

Veľká aktualizácia pre Elex prináša albské brnenie, lepšiu grafiku a upravenú hrateľnosť

Do RPG Elex prichádza množstvo opráv, ale aj vecí, nastavenia obtiažnosti, ďalšie možnosti vyhladzovania a nové predmety.

Čo sa týka vecí ohľadom obtiažnosti hry, môžete nastaviť, aké veľké poškodenie udelíte nepriateľom, aké veľké oni vám a môžete taktiež určiť, koľko výdrže vám vaše útoky, resp. akcie spotrebujú. Pri vyhladzovaní (Anti-Aliasing) pribudli možnosti FXAA T2x a SMAA T2x. Boli pridané aj nové predmety ako napríklad albské veliteľské brnenie a zároveň aj albské elexorské brnenie. Okuliare vám taktiež už nedajú bonus k brneniu a paklúče majú väčšiu šancu, že sa rozbijú pri otváraní dební.

Odteraz by celkovo lepšie malo vyzerať aj počasie, a to hlavne búrky. Vylepšené boli aj niektoré textúry. Opravené boli chyby v dialógoch, útokoch na vlastných a vo vymieňaní vecí, prípadné zlé zbrane v rukách tých, ktorí ich mať nemali. Ak ste teda doteraz mali problémy s prechádzaním hry, odteraz by to malo byť oveľa ľahšie. Kompletný zoznam opráv a vecí pridaných v tejto aktualizácii si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk