Zima zavítala aj do Paragonu

Zima zavítala aj do Paragonu

 

Aktualizácia V44.6 prináša novú hrdinku a mnoho iného.

Zimná sezóna 2017 sa začala aj v Paragone. Vy hráči môžete získať truhlice plné prekvapení, plus do videohry Paragon zavítala nová hrdinka Terra. Zimná sezóna sa začala dnes, 12. decembra 2017 a skončí 8. januára 2018. Každý týždeň v tomto období môžete získať truhlice. Truhlicu získate pri odohraní jednej hry, siedmej hry a pätnástej hry. Každá truhlica obsahuje pätnásť exkluzívnych vecí - od skinov až po zástavy.

Dvadsať odohratých hier vám zaručí exkluzívny skin. Prvý týždeň pri odohratí dvadsiatich hier získate skin pre Morigesh s názvom „NORTHERN MYSTIC MORIGESH“. Druhý týždeň môžete získať skin pre Auroru s názvom „FROZEN HEARTH AURORA“. Tretí týždeň budete mať možnosť získať skin pre Revenanta s názvom „FROST KING REVENANT“. Ak sa vám nechce hrať každý týždeň dvadsať hier nemusíte, všetko si viete zakúpiť, individuálne alebo v balíku. To však nie je všetko, pretože v štvrtom týždni pri odohratí dvadsiatich hier získate zatiaľ neznámu odmenu, čo to môže byť?

V Agore majú jej obyvatelia zimné obdobie veľmi radi. Prečo by aj nemali veď ide o udalosť roka, ktorá predstavuje novú hrdinku Terru. Čoho všetkého je táto bojovníčka schopná si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Aby toho nebolo málo Epic Games nám pripravili aj zasneženú mapu Monolith, ktorá vyzerá tak správne vianočne.
Táto aktualizácia je veľmi dôležitá aj z hľadiska balansovania Paragonu ako takého. Aktualizácia 44.4 priniesla veľa nových pozitívnych zmien, ktoré si môžete prečítať aj u nás v článku nižšie. Najviac problémov komunite Paragonu narobili hrdinovia Rampage, Revenant, Fey, Muriel, Kwang a Sevarog, ktorí boli jednoducho príliš silní oproti ostatným hrdinom. Jediné hrdinky, ktoré neboli adresované v oblasti balansovania hrdinov sú Muriel a Fey. Ostatní spomínaný hrdinovia boli oslabení.

Naopak posilnení boli hrdinovia Howitzer, Wraith a Countess. Čiže hráči týchto troch hrdinov máte sa na čo tešiť. Konkrétne Howitzerovi zvýšili dosah jeho „R2000 Missile“ a zvýšili aj silu „Make it Rain“. Wraith bude bude mať väčšiu silu jeho základného útoku a bude strieľať rýchlejšie. Countess zvýšili základné životy, základnú regeneráciu, životy za level a regeneráciu za level. Celé poznámky k novej aktualizácii si môžete prečítať tu.

Zdroj: Epic Games

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk