Chystá sa Battlefield: Bad Company 3? Nové klebety naznačujú Vietnamskú vojnu

Chystá sa Battlefield: Bad Company 3? Nové klebety naznačujú Vietnamskú vojnu

 

Za všetkým je malý, nenápadný youtuber.

Niet pochýb o tom, že podséria Bad Company hlavnej série Battlefield patrí medzi tie najlepšie a najobľúbenejšie hry celej série vôbec. Aj keď sme si mysleli, že prípadné Bad Company 3 by mohlo prísť v krátkom čase po úspechu Bad Company 2, zdá sa, že čas hry nastal až teraz.

Zatiaľ táto hra síce stále pretrváva len vo vákuu konšpirácií a neoverených informácií, no za nimi ale stojí človek, ktorému to už raz vyšlo. Ide o youtubera AmightyDaq, ktorý prezradil o hre veľmi zaujímavé informácie. Podľa neho bude ďalším Battlefieldom práve Battlefield: Bad Company 3.

Battlefield: Bad Company 2 prišlo ešte v roku 2010

Titul sa má odohrávať v období Studenej vojny, konkrétne počas Vojny vo Vietname a určitom časovom intervale po jej skončení. Nemá chýbať kampaň, ktorá sa ale vraj nebude striktne držať historických presností. Multiplayer prinesie menšie mapy s módmi ako Conquest, Rush, Operations, TDM a Domination. Hráči budú môcť využívať vozidlá ako tanky, ľahké obrnené vozidlá a helikoptery, pričom sa všetky budú dať kustomizovať ako v Battlefield 4. V hre má byť prítomný aj nový mód podobný Squad Obliteration z Battlefield 4 podporujúc 5v5.

Bad Company 3 prinesie Assault, Engineer, Support a Recon klasy. Youtuber tvrdí, že hra by nemala obsahovať mikrotransakcie a zároveň nevie potvrdiť, v akom stave sa vývoj nachádza. Titul by mal vyjsť na PC, PS4 a XONE budúci rok.

Prečo sa vlastne bavíme o nejakom youtuberovi? Nuž, dôvod je ten, že práve ten človek bol zodpovedný za to, že sa o Battlefield One vedelo o mesiac skôr, než EA prišlo s oficiálnym ohlásením. Z toho dôvodu môžu mať jeho detailné informácie určitú váhu. Všetko potrebné zhŕňa vo svojom videu.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk