Staré sady Hearthstone kariet budú opäť dostupné v hernom obchode

Staré sady Hearthstone kariet budú opäť dostupné v hernom obchode

 

Pri zavedení Standard a Wild formátov Blizzard prišiel s ráznym rozhodnutím: s rotáciou sád kariet sa staršie balíky nebudú dať kupovať. Našťastie sa ale toto rozhodnutie mení.

Ak si teraz chcete zohnať do herných balíkov karty z napríklad zo sád Goblins vs. Gnomes, The Grand Tournament alebo z niektoré z dobrodružstiev Naxxramas, Blackrock Mountain a League of Explorers, máte smolu. Nič z toho sa momentálne nedá kúpiť v hre a jediná možnosť ako karty získať je vyrobiť si ich cez Dust, čo je značne náročné.

Blizzard sa ale rozhodol pustiť všetky tieto spomenuté sady a dobrodružstvá opäť raz do predaja. Uskutoční sa tak pri príležitosti Hearthstone Wild Open turnaja, ktorý prebieha práve tento víkend. V ňom proti sebe hrá 8 hráčov vo formáte Wild o ceny v celkovej hodnote 25 000$.

Menej pozitívny je ale fakt, že na predaj budú staršie karty iba určitú dobu. Zatiaľ nie sú známe presné detaily, ak vám ale chýba niektorý Hearthstone Adventure alebo by ste si chceli kúpiť staršie balíčky kariet, radšej si pripravte peniaze, aby ste šancu nepremeškali.

Zdroj: vg247.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk