Najpredávanejšia hra svojho žánru ?

Najpredávanejšia hra svojho žánru ?

Rýchlosť predaja sa stále zvyšuje. Veľa ľudí si myslí, že táto hra sa čoskoro stane najpredávanejšou hrou svojho žánru.

Úžasná a pritom veľmi zábavná hra známa ako Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) neukazuje žiadne známky spomalenia rýchlosti, ktorou sa daná hra predáva. Dostala sa do predbežného prístupu na Steame 23.marca, v apríli bolo predaných približne milión kópií a o necelý mesiac neskôr zaznamenali štatistiky ďalší milión predaných kusov. A dnes, o dva mesiace neskôr sa tento počet opäť zdvojnásobil.

Ak by ste chceli vedieť ako bol Battlegrounds robený, a prečo je tak zdrvujúco úspešný, prečítajte si tento článok, ktorý opísal vznik tejto hry. Vlastníci hry a hráči, ktorých hra zaujala, už určite vedia o nadchádzajúcom zombie mode, ktorý bol minulý týždeň ohlásený na E3 2017 vývojármi Bluehole inc. Bluehole taktiež prišiel s novou aktualizáciou, ktorá má za úlohu stabilizovať serverového klienta, jeho výkon a zmenšiť počet bugov v hre. Ak by ste chceli presne vedieť, čo bude v novom update, prečítajte si patch notes na stránke Steamu.

Ak ste o tejto hre ešte nepočuli (počul o nej asi každý), tak si môžete pozrieť nejaké to gameplay video, a ak vás hra zaujme natoľko, že si ju budete chcieť kúpiť, tak je dostupná na platformách PS4, Xbox One a Microsoft Windows. Jej cena sa pohybuje okolo 29,99 € (cena podľa Steamu).

Zdroj: PCGamer, Steam

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk