České štúdio Lusorion Creatives hľadá alfa testerov pre svoju novú hru, Legends of Azulgar

České štúdio Lusorion Creatives hľadá alfa testerov pre svoju novú hru, Legends of Azulgar

 

Ak máte radi sci-fi RPG a vesmírne lode, čítajte ďalej.

Čo je Legends of Azulgar?

  • Sci-fi akčno-strategická RPG hra, v ktorej velíte vesmírnej lodi, vesmírnej stanici a celej flotile v obrovskom otvorenom ("sandbox") vesmíre. Hra vás pohltí plne interaktívnym prostredím a svetom plným tradícií a legiend.
  • V 2XXX pozemské obzervatórium na Zemi zachytilo stopy starovekého signálu zo vzdialenej slnečnej sústavy Auriga. Po skúmaní tohto signálu najlepšími vedcami sveta vysvitlo, že tento signál nie je výsledkom vesmírnej anomálie – pochádza z umelého zdroja. Po čiastočnom dešifrovaní signálu ste poverený preskúmaním tejto novej zvláštnej slnešnej sústavy a odhalením tajomstiev súhviezdia Azulgar a jeho tajomného signálu.

Bojová mechanika Legends of Azulgar je inšpirovaná námornými bitkami a spolieha sa hlavne na hráča a na jeho schopnosti ovládať zbrane a mieriť. Opatrne zamierte torpédo pre maximálnu účinnosť alebo sa dostaňte priamo k nepriateľovi pre boj na blízko!

V Legends of Azulgar sa stávate kapitánom lodí, ktoré si sami môžete postaviť a dizajnovať. Príbeh si tvoríte hlavne vy. Do novej slnečnej sústavy môžete prísť ako objaviteľ alebo dobyvateľ. Či sa rozhodnete byť admirálom alebo obchodníkom, voľba je na vás. Vesmír okolo vás je rozľahlý a nebezpečný, takže nikdy neviete, čo vás čaká.

 
How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

Prihlášku do alfy nájdete TU

 Viac informácií nájdete na týchto stránkach:

http://www.azulgar.com/
Steam
Oficiálna FB stránka
Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk