Mod k Zaklínačovi 3 umožní Geraltovi používať štíty

Mod k Zaklínačovi 3 umožní Geraltovi používať štíty

 

Blokovanie prichádzajúcich úderov a šípov s vyše štyridsiatimi štítmi z rôznych frakcií.

Vďaka modu do hry Witcher 3, jednoducho nazvanom Shields môže Geralt konečne používať niečo, čo jeho nepriatelia mohli už dávno. Mód k hre poskytuje hráčovi pomerne rozsiahly výber z mnohých druhov štítov, z ktorých je každý tak trochu iný a reprezentuje jednotlivé frakcie. A nie, nie sú to len kozmetické doplnky, oni vážne fungujú.

Pre mnoho hráčov to príde neobvyklé vidieť Geralta držať štít, pretože tomu tak nikdy nebolo. Proste si myslím, že k mocnému zaklínačovi, ako je slavný Geralt z Rivie to nepatrí. Veď sa doteraz zaobišiel aj bez nich. Ale ja vám váš názor neberiem, pokojne ich používajte. A pre tých, čo s nápadom štítov nesúhlasia, je vždy možnosť ich proste nepoužívať. Tento mód vie byť vami podrobnejšie nakonfigurovaný v možnostiach hry. Rozšírenie má okrem 40 štítov obsahovať aj 12 nových pláštov, oblečení a 8 brnení.

Štíty môžu byť použité na blokovanie prichádzajúcich útokov, šípov a dávajú extra-odolnosť voči ťažkým útokom. Geralt je schopný použiť ho len zpredu. Takže pokojne naňho môžu nepriatelia zaútočiť zozadu. Sú tu štíty zo všetkých herných frakcií, od Skellige po Ofieris a Toussaint. Viac o mode do hry si môžete pozrieť v nižšie uvedenom videu.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk