Battlefield 1 bude dostávať mesačné updaty

Battlefield 1 bude dostávať mesačné updaty

 

Akčná hra Battlefield 1 sa neustále teší veľkému záujmu zo strany hráčov, pričom vývojári z DICE na to zareagovali oznámením, že budú vydávať každý mesiac nejaký ten update opravujúci chyby, ale aj prinášajúci nejaké tie novinky. V oznámení nebudú chýbať ani dalšie novinky, prípadne informácie o pripravovanom rozšírení.

Cieľom mesačných aktulaizácií je pripraviť pre hráčov za každých okolností čo najlepší herný zážitok v Battlefield 1. Zatiaľ tak robili prostredníctvom veľkých sezónnych patchov. Vzhľadom na to, čo všetko má EA pre Battlefield 1 v pláne, rozhodli sa prejsť na systém mesačných aktualizácií. Táto frekvencia im umožní prinášať viac vyžiadaných zmien rýchlejšie ako doteraz. Posilní sa teda rola komunitného testovacieho prostredia, aby mohli aj vaše nápady prispieť k ďalšiemu vylepšeniu hry.

A keď už sme spomenuli aktualizácie, za rohom je tá veľká jarná. Obsahuje jednu z najočakávanejších herných funkcií - čaty. Konečne sa teda dočkáte možnosti organizovať lepšie spoločné akcie a zápasy, plánovať spolu bleskové víťazstvo a fungovať jednoducho ako jeden veľký tím. 

Úpravy a vylepšenia režimu Operations

Autori taktiež chcú dosiahnuť ďalšiu métu, ktorou je čo možno najplynulejší a bezproblémový chod hry. Májovú aktualizáciu chcú venovať drobným zmenám s cieľom zjednodušiť pobyt na bojiskách Battlefield 1. Do toho zapadá snaha zefektívniť priebeh a spúšťanie hier (najmä v prípade Operations) a vysporiadať sa s niektorými nedostatkami tak, aby bola hra do budúcna spravodlivejšia a lepšie vyvážená. Vývojársky tím ďalej pracuje na úpravách programu prenájmu serverov, ktoré by mali vydať čo najskôr.

Nové herné rozšírenie pre Battlefield 1

Hovorilo sa aj o chystaných rozširujúcich balíčkoch, každý by mal obsahovať nové máp zbrane, bojové stroje a herné režimy. 

Battlefield 1: In The Name Of The Tsar hráčov zavedie na východný front, kde sa zapoja do bojov po boku ruskej armády a zažijú brutálne podmienky krutých bitiek uprostred ruskej zimy, ako už naznačovali tieto grafické návrhy. Pripraviť sa treba na úplne novú taktiku ruského vojska. Zima so sebou prináša mráz, ale oceľ je ešte chladnejšia.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk