Nový Overwatch event Uprising nás vezme 7 rokov späť do minulosti

Nový Overwatch event Uprising nás vezme 7 rokov späť do minulosti

 

A prináša skvelé skiny pôvodných Overwatch a Blackwatch agentov.

Pred pár dňami prišiel Blizzard s komiksom Uprising, ktorý pripravil pôdu pre nový event s rovnakým názvom. Od 11. apríla až do 1. mája sa v Overwatch prenesieme do minulosti a pozrieme sa na prvú misiu Tracer ako členky Overwatch tímu.

Misia sa odohráva na King’s Row, kde radikálna skupina robotov, zvaná Null Sector, terorizuje všetkých obyvateľov a ničí nádeje na zmier medzi omnic a ľuďmi. Veliteľ Morrison na základe správ od Blackwatchu, posiela na miesto svoj elitný tím – Reinhardt, Mercy, Torbjörn – spolu s nováčikom – Tracer.

Aj tentokrát dostaneme špeciálny brawl, ktorý je trochu podobný tomu z Halloween eventu. Opäť raz môžeme hrať iba ako jeden zo 4 vyššie spomínaných hrdinov. Súpermi budú hordy robotov, ktoré bude treba poraziť, aby sme zachránili mesto od radikálneho omnic hnutia Null Sector.

Spolu s eventom prichádzajú špeciálne kozmetické predmety a tentokrát sú skiny tiež orientované na minulosť. Svoje Overwatch uniformy dostali Reinhardt, Mercy, Torbjörn a Tracer, McCree a Genji si na seba oblečú ich Blackwatch „kostýmy“. Uvidíme tiež Null Sector varianty Orisy a Bastiona. A taktiež mnohých poteší Widowmaker skin, keď ešte nemala fialovú kožu, či Torbjörnov Ironclad outfit. Samozrejme kopec sprejov, emotes, portrétov, voice lineov a highlight intros na nás čaká v špeciálnych lootboxoch.

Uprising event končí presne 1. mája, takže máte dosť času pozbierať výnimočné kozmetické predmety a užiť si nový brawl.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk