Turok 2 Remaster má potvrdený dátum vydania

Turok 2 Remaster má potvrdený dátum vydania

 

Remaster dnes už kultovej hry Turok 2 má konečne dátum vydania, dočkáme sa ho 16. marca. Informoval o tom dnes portál PC Gamer s odvolaním sa na vývojárov Iguana Entertainment a Nightdive Studios.

Mnohí veteráni už ani nedúfali. Remaster druhého Turoka bol oznámený už pred dobrými dvoma rokmi, ale čakanie sa zjavne oplatilo. Prikladáme audiovizuálny dôkazový materiál.

 Tí, ktorí okupujú svoje PC už 19 a viac rokov (toľko čoskoro uplynie od vydania originálu) si na Turoka dobre pamätajú. Vykosťovanie futuro-dinosaurov za asistencie plejády originálnych zbraní (aspoň na tú dobu, no) a ukladanie pozície po checkpointoch, ktoré niektorých hráčov donútilo predčasne oplešatieť vinou kompulzívneho zlostného trhania vlasov. Okrem PC vyšiel druhý Turok aj na konzoli N64.

Remastrovaná verzia bude podľa slov svojich tvorcov obsahovať aj multiplayer, niektoré nové hádanky, rožšírenie arzenálu a pár ďalších vychytávok, ktoré by mali prilákať nielen veteránov pôvodnej hry, ale aj nových fanúšikov. O dva týždne zistíme, ako to dopadlo. Turoka nájdete na Steame, GOG a Humble Store.

Zdroj: Iguana, PC Gamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk