Conan Exiles je už dostupný pre moderskú komunitu

Conan Exiles je už dostupný pre moderskú komunitu

 

Novinke na poli survival hier sa celkom darí a vývojári preto sľubujú, že sa jej na zúbky budú môcť pozrieť aj moderi.

Ako sa píše na vývojárskom blogu hry Conan Exiles, hra síce vyšla len v predbežnom prístupe, no v predajoch sa jej darí veľmi dobre. Vývojári z FunCom sa o číslach neboja hovoriť a prezradili, že len za prvý týždeň sa celkovo predalo320 000 kusov. Tvorcovia sľubujú, že na hre budú neúnavne pracovať ďalej a spoločne s komunitou sa na vývoji podieľať.

"Sme hlboko poctení a vďační za začiatok cesty hry Conan Exiles. Funcom si prešiel niekoľkými náročnými rokmi a do hry tvorcovia vložili veľa svojho úsilia a času. Hra je síce iba v začiatkoch, no my robíme všetko preto, aby sa Conan Exiles premenil na plnohodnotný titul." Povedal CEO Rui Casais.

Pri príležitosti tohto prvotného úspechu hry oznámili tvorcovia, že uvoľnili tzv. Conan Exiles vývojársky kit (dev kit), ktorý umožní vytvárať každému modifikácie do hry pomocou Steam Workshop. Aktívni moderi tak môžu do hry vytvárať nie len malé "zlepšováky", ale aj pridávať nové tvory, postavy, či upravovať svet. Ak chcete s modovaním začať aj vy, neváhajte a zamierte na web UnrealEngine.com, kde si môžete stiahnuť Unreal Launcher a mať tak prístup k vývojárskemu kitu.

A ako vývojári na blogu dodávajú, o budúcnosti hry sa bude hovoriť tento rok na konferencii Game Developer Conference v San Franciscu a na PAX East v Bostone.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk