Do Titanfall 2 prichádza stará mapa v novom štýle

Do Titanfall 2 prichádza stará mapa v novom štýle

 

Pri vydaní Titanfall 2 vývojári sľúbili, že budú hru podporovať podporovať rôznymi menšími DLC zadarmo.Teraz si stoja za svojimi slovami a máme tu prvé plány toho, na čo sa hráči tejto multiplayerovky môžu tešiť v najbližších mesiacoch.

Už budúci mesiac sa dočkáme herného režimu Live Fire. Ten proti sebe postaví dva tímy po 6 hráčov. Nepôjde ale o obyčajnú bitku. Jedno kolo hry bude trvať minútu a vyhrá ho ten tím, ktorý ako prvý zneškodní všetkých nepriateľov alebo bude po uplynutí času držať v svojich rukách vlajku. Live Fire bude podporený špeciálnymi mapami, ktoré boli navrhnuté práve nato, aby podporili konfrotnáciu medzi hráčmi a rýchly štýl hrania. Zaváži každá sekunda a každý pohyb a tak budú musieť hráči rýchlo spoločne plánovať svoj ťah a konať ako jeden celok.

V marci bude do Titanfall 2 pridané DLC s novými Prime Titanmi a kozmetickými predmetmi v obchode. Nebude chýábať ani prebalancovanie hry a úprava chýb, ktoré môžu kaziť herný zážitok. Takisto fanúšikov poteší nová zbraň, Pilot execution a Colony mapa, ktorá bola v Titanfall 1. Tá poteší hlavne veteránov tejto série, no dostane menšiu prerábku aby nevyzerala zastaralo a zabavila všetkých hráčov.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk