Zbierku hrdinov v Heroes of the Storm obohatí Valeera Sanguinar

Zbierku hrdinov v Heroes of the Storm obohatí Valeera Sanguinar

 

Táto krvavá elfka z hry World of Warcraft zaujme miesto melee asassina. Okrem nej však Blizzard predstavil aj nové skiny a mounty, ktorých sa dočkáme počas Lunárneho festivalu.

Ako už býva zvykom, raz za čas Blizzard predstaví svoj pripravovaný obsah do Heroes of the Storm prostredníctvom In Development videa. Tentokrát sme sa mohli pozrieť na novú hrdinku a pripravované skiny k eventu Lunárny festival.

Novým prírastkom do „rodiny“ hrdinov v Heroes of the Storm bude World of Warcraft postava, krvavá elfka Valeera Sanguinar. Do hry sa zapojí ako melee assassin so stealthom. Jej základné schopnosti si môžete pozrieť vo videu.

Pomaly, ale isto sa blíži aj pravidelný event v HoS, Lunárny festival. Aj tento rok prinesie so sebou zaujímavé mounty, skiny a určite aj nejaký špeciálny portrét. Špeciálny skin dostanú Li-Ming a Samuro a do hry pribudnú až tri nové mounty – Felsaber, Lunárny kohút (ktorý vyzerá skvelo) a Nimbus Cloud (ako už názov napovedá, pôjde o oblak, na ktorom a vznáša postava).

Valeera spolu s množstvom úžasného obsahu príde do hry už v najbližšom veľkom patchi. Máme sa na čo tešiť.

Zdroj: youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk