Blizzard má budúci rok s Overwatch veľké plány

Blizzard má budúci rok s Overwatch veľké plány

 

Blíži sa koniec roka a najnovšia hra Blizzardu si stihla od svojho vydania nazbierať na svoje konto niekoľko hodnotení, pomedzi iné aj Hra roka 2016. Vývojári ale neoddychujú a sú pripravení venovať sa hre ďalej a už teraz chystajú pre hráčov zaujímavé vylepšenia.

Hoc má Overwatch v niektorých oblastiach navrch oproti konkurenčným FPS, minimálne v jednej značne zaostáva. Je ňou možnosť založiť si vlastné serveri a otvoriť svoju hru hráčom z celého sveta. Dobrou správou ale je, že práve na tomto vývojári momentálne pracujú a hotové by to malo byť v prvých mesiacoch 2017. Ide totiž o jednu z najviac požadovaných fičúr a tak sa autori rozhodli dopriať fanúšikom to, čo si žiadajú. Môžeme sa tak tešiť, že do Overwatch pribudne možnosť vytvoriť si vlastnú hru, buď v privátnom alebo otvorenom móde. Otvorený mód zaradí hru do verejného zoznamu, ktorý si bude môcť hocikto prezerať a pripojiť sa do danej hry. Teraz celý systém funguje tak, že si po vytvorení hry musíte pozvať spoluhráčov zo zoznamu priateľov a tak nie je vždy možné naplniť celú hru.

Ďalej sa chystá niekoľko nových hrdinov, ktorých návrhy momentálne spracováva grafický Overwatch tím. Medzi prvými novými postavami by mal byť aj záporák Doomfist. Popri hrdinoch sa ale dočkáme aj nových máp, z ktorých najviac rozpracovaná je Oasis, momentálne dostupná na PTR.

Vývojári pracujú aj na iných maličkostiach, o ktorých sa môžete dozvedieť vo videu nižšie. Za zmienku ale ešte stojí režim Spectator a možnosť vstúpiť do hry so 4 rôznymi sprejmi.

 

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk