Blizzardu unikli plagáty, ktoré zobrazujú nové postavy prichádzajúce do Overwatchu a Diabla

Blizzardu unikli plagáty, ktoré zobrazujú nové postavy prichádzajúce do Overwatchu a Diabla

 

Plagáty, ktoré budú dostupné pri príležitosti tohtoročného Blizzconu zobrazujú novú hrdinku hry Overwatch, ale aj starého známeho z Diabla.

Na oficiálnom e-shope spoločnosti Blizzard sa včera na krátku dobu objavili dve položky, ktoré mali pravdepodobne zostať utajené. Napriek tomu, že sa na stránke objavili iba na chvíľu boli obrázky zverejnené vďaka fanúšikom na Reddite.

Prvý obrázok zobrazuje novú hrdinku hry Overwatch Sombru, o ktorej sa už dlho šušká, že má do hry pribudnúť. Plagát zároveň potvrdzuje aj dohady, že by malo ísť o postavu zameranú na hackovanie, keďže na plagáte manipuluje s obrovským omnickým robotom.

Zdroj: imgur

Umelec, ktorý je pod artworkom podpísaný je členom umeleckého týmu pre Overwatch, čo iba potvrdzuje pravosť tohto diela, ktoré sa pravdepodobne dostane do predaja po oficiálnom odhalení hrdinky na tohtoročnom Blizzcone.

Druhým z uniknutých plagátov, ktorý sa podarilo fanúšikom nájsť na Blizzard Gear obchode ukazuje dve postavy nápadne pripomínajúce necromancerov z Diabla II obklopené hordou nemŕtvych. Pôvodný link na stránku naviac obsahoval slovo "necromancer".

Zdroj: imgur

Aj keď nie je žiadne priame prepojenie tohoto obrázku s hrami Diablo, tak ide takmer bezpochyby o novú postavu práve tejto hernej série. Keďže tento rok je rokom dvadsiateho výročia od vydania prvého dielu, tak je veľmi pravdepodobné, že sa dočkéme ohlásenia nového datadisku pre Diablo III, alebo dokonca štvrtého dielu, v ktorom by bol necromancer jednou z hrateľných postáv.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk