Steam ponúka na víkend dve hry zdarma a niekoľko skvelých zliav

Steam ponúka na víkend dve hry zdarma a niekoľko skvelých zliav

 

Steam už pravidelne ponúka nejakú hru, ktorú si budete môcť zahrať úplne zdarma, avšak iba počas víkendu. Tentokrát sa však môžeme tešiť až na dve hry a tituly ako Metro Redux či Plague Inc: Evolved v zľave.

Vývojári, ktorí stoja za titulom Sleeping Dogs, vydali ich novú multiplayerovú hru Smash + Grab zatiaľ ako Early Acess pred niekoľkými týždňami. Teraz si ju však môžete zahrať zadarmo počas nasledujúcich päť dní. Hru si môžete stiahnuť už teraz prostredníctvom Steamu a hrať ju môžete zadarmo až do utorka, 18. októbra. Ak však budete chcieť v jej hraní pokračovať aj po tejto akcii, môžete si ju zakúpiť so zľavou 15%. Plná verzia by mala byť vydaná približne o šesť mesiacov.

Druhou hrou zdarma je titul Raw Data, ktorý bol kompletne vybudovaný pre VR. Zariadenie pre VR je taktiež podmienkou pre hranie tejto hry, čo môže byť problémom. Tento akčný titul však zatiaľ vyvoláva samé kladné hodnotenia a v prípade záujmu si ho môžete zahrať do konca víkendu, a to cez tento link.

Steam taktiež ponúka skvelé hry v zľave, ako napríklad Plague Inc: Evolved, Metro Redux, Dead Island, Definitive Collection či hernú sériu Saints Row. Stačí iba navštíviť Steam a niečo si vybrať.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk