Destiny 2 si zahráme aj na PC

Destiny 2 si zahráme aj na PC

 

Hoci mala Destiny na začiatku problémy, vykľula sa z nej celkom populárna konzolová MMO hra. Mnohí hráči dúfali, že sa jej dočkáme aj na PC a ich želania budú v budúcnosti splnené.

Na PC sa nedočkáme pôvodnej Destiny hry, ale až jej pokračovania Destiny 2. Zatiaľ nie je hra oficiálne oznámená, no viaceré zdroje potvrdili vydanie na PC popri platformách PS4 a Xbox One. Titul bol vraj pôvodne plánovaný na tento mesiac, no dátum bol posunutý o 12 mesiacov a rovnaká vec sa stala aj pri prvotnom vydaní Destiny.

Najväčší nepokoj ale môže vyvolať fakt, že hráči si nebudú môcť preniesť do Destiny 2 svoje postavy. Toto bolo niečo, čo vývojári z Bungie sľubovali dlhú dobu - možnosť hrať so svojou postavou celé desaťročie, naprieč všetkými DLC, rozšíreniami a pokračovaniami v podobe nových herných titulov.

Dôvodom sú veľké ciele, ktoré si vývojári zadali, no i fakt, že celý vývoj Destiny 2 bol viacmenej reštartovaný keď sa začiatkom tohto roku vymenilo vedenie spoločnosti.

Destiny 2 sa sústredí na veľkú hráčsku základňu naprieč PC, PS4 a Xbox One. Vývoj na PS3 a Xbox 360 je dávno zabudnutý a vývojári chcú ponúknuť fanúšikom ten najlepší zážitok. O tom hovorí aj fakt, že na hre pracuje momentálne takmer 750 ľudí.

 

Zdroj: eurogamer.net

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk