• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Beta testovanie titulu Battlefield 1 dosiahlo neuveriteľné čísla a stalo sa tak najväčším, v histórii EA
Beta testovanie titulu Battlefield 1 dosiahlo neuveriteľné čísla a stalo sa tak najväčším, v histórii EA

Beta testovanie titulu Battlefield 1 dosiahlo neuveriteľné čísla a stalo sa tak najväčším, v histórii EA

 

Otvorené beta testovania titulu Battlefield 1 je za nami, a spoločnosť EA sa tak rozhodla vydať informácie o tom, aké závratné čísla táto beta dosiahla. Beat Battlefieldu 1 zaujala neuveriteľných 13,2 milióna hráčov, ktorí proti sebe bojovali na Sinajskej púšti. 

Battlefield 1 má našliapnuté na to, aby sa stal obrovským herný hitom, a to aj napriek tomu, že názory sa po beta testovaní líšili, čo sme spozorovali aj v komentároch na našej facebookovej stránke. Niekoho uchvátilo prostredie 1. svetovej vojny, skvelé grafické spracovanie, či iné aspekty hry, niektorých zas nudila monotónna mapa, či iné nedostatky. Či už patríte medzi jedných, alebo druhých, beta Battlefieldu 1, bola najväčšou v histórii spoločnosti EA. 

Spoločnosť EA vydala na svojej stránke infografiku, v ktorej sa môžeme pozrieť na zaujímavé štatistické údaje. Napríklad zo spomínaných 13,2 milióna hráčov, hralo až 30% z nich, hralo za povolanie Assault, teda klasického vojaka na strednú vzdialenosť. Na druhom mieste sa umiestnil Scout, teda ostreľovač, s 28% zastúpením. 28,9 milióna zabití bolo zblízka a až 62,2 milióna zabití bolo vykonaných počas jazdy na koni. Kompletnú infografiku si môžete pozrieť nižšie. My už len dodáme, že Battlefield 1 príde na trh 21. októbra, a to pre PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: vg247.com, battlefield.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk