Ubisoft pokračuje v rozdávaní hier a tentokrát poteší fanúšikov burácajúcich motorov

Ubisoft pokračuje v rozdávaní hier a tentokrát poteší fanúšikov burácajúcich motorov

 

Ubisoft neprestáva oslavovať svoje 30. výročie a tak si opäť môžeme stiahnuť jednu z ich hier, a to úplne zadarmo. Po Rayman Origins si teraz sadneme za volant v pretekárskej hre The Crew.

Milovaný a nenávidený Ubisoft oslavuje už úctyhodných 30 rokov na hernom trhu a pri tejto príležitosti rozdáva každý mesiac jeden titul na PC zadarmo. Najprv šlo o nestarnúcu klasiku Prince of Persia: The Sands of Time, potom prišiel na rad Splinter Cell a augustovým prírastkom bol Rayman Origins. Bohužiaľ, predchádzajúce hry si už stiahnuť nemôžete, no ak ste to stihli, tak vedzte, že vám už zostanú natrvalo.

Tento mesiac si zdarma môžete stiahnuť titul The Crew a máme ďalšie dobré správy. Koncom novembra by sa do hry mali dostať 2 DLC balíky, takže je ten správny čas začať tento titul hrať. The Crew môžete získať úplne jednoducho, a to tak, že navštívite stránku Ubisoftu, z ktorej si ho stiahnete. Rovnako máte ešte pár dní na stiahnutie spomínanej klasiky Rayman Origins, tak sa poponáhľajte. Do konca roka by sme sa mali dočkať ešte ďalších troch hier od Ubisoftu, ktoré však zatiaľ zostávajú záhadou. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk