Overwatch: Lúcioball si môžete zahrať aj s inými hrdinami vďaka chybe

Overwatch: Lúcioball si môžete zahrať aj s inými hrdinami vďaka chybe

 

Pre vaše dobro to však radšej nerobte.

Do Overwatchu minulý týždeň pribudol nový zaujímavý brawl zvaný Lúcioball, kde si môžete zahrať futbal s použitím iba jediného hrdinu - Lúcia. Teda toto tvrdenie nie je celkom pravdivé. Podľa viacerých videí, ktoré sa objavili na internete, je možné do Lúcioballu prepašovať aj iných hrdinov, napríklad takú D.vu či Bastiona.

Nedozvedela som sa akým spôsobom sa to týmto hráčom podarilo, avšak Blizzard potvrdil, že nejde o žiaden easter egg, ale bug. Najprv sa zdalo, že ide o náhodný problém, ale niektorí hráči nakoniec zistili, ako to spraviť náročky, preto sa Blizzard rozhodol upozorniť na následky takéhoto konania.

Riaditeľ hry Jeff Kaplan sa na Battle.net fóre ospravedlnil za bug. Chybu sa snažili viac krát opraviť, avšak zatiaľ im to nevyšlo. Dúfa, že tento týždeň sa problém konečne vyrieši. Zároveň však varuje hráčov, ktorí budú zneužívať daný bug. Nešpecifikuje, aký trest by im hrozil, iba upozorňuje, že je v diskusii so zákazníckou podporou ohľadom podnikania možných opatrení voči zneužívateľom tohto problému.

Takže i keď hranie Lúcioballu s Bastionom znie veľmi zábavne, radšej to nerobte. Zrejme by ste nedostali permanentný ban, ale aj tak to za možné potrestanie nestojí. Radšej si len pozrite video, kde Bastiona môžete vidieť v akcií.

Zdroj: PC Gamer

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk