Nové gameplay demo Deus Ex: Mankind Divided ponúka pohľad na futuristickú Prahu

Nové gameplay demo Deus Ex: Mankind Divided ponúka pohľad na futuristickú Prahu

 

Takto vyzerá deň v podaní Adama Jensena.

17-minútové gameplay demo video bolo prezentované v stredu na konferencií Square Enix. Vývojári nám v ňom ukazujú jeden deň Adama Jensena, ktorý strávil v Prahe. Iba deň predtým sa stal svedkom teroristického útoku, ktorý spôsobil ťažkosti s jeho vylepšeniami. Adam sa tak dostáva do kritickej situácie, keď sa musí čím skôr dať naspäť do poriadku. Lenže v týchto časoch diskriminácie vylepšených ľudí sú LIMB kliniky zvyčajne nedostupné či na pokraji bankrotu. Tak sa Adam vydáva nájsť pochybného ilegálneho obchodníka s robotickými vylepšeniami – Václava Kollera.

Video nám ukazuje úžasnú atmosféru Prahy a zároveň môžeme vidieť, ako veľmi sa svet zmenil dva roky po udalostiach v Deus Ex: Human Revolution. Môžeme si pozrieť nové Adamove vylepšenia v akcií, systém hackovania či rozličné prístupy k splneniu daného questu. Jediné, čo prekáža v celej prezentácií, je ťažký ruský prízvuk českých NPC postáv hovoriacich po anglicky. V Square Enix by sa mali naučiť, že nie všetky slovanské národy majú rovnaký prízvuk. A tiež ako správne vyslovovať meno Václav. 

Okrem gameplay demo videa, Square Enix predstavil na konferencií aj dve ďalšie novinky, o ktorých sme vás už informovali. Prvou z nich je inovatívny arkádový mód Breach, ktorý bude obsiahnutý v hlavnej hre a druhou je logická ťahová puzzle hra pre smartfóny nazvaná Deus Ex: Go.

Deus Ex: Mankind Divided oficiálne vyjde 23. augusta.

Zdroj: PC Gamer 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk