Rozšírenie Warlords of Draenor pre hru World of Warcraft je oddnes zadarmo

Rozšírenie Warlords of Draenor pre hru World of Warcraft je oddnes zadarmo

 

Posledné a najaktuálnejšie rozšírenie hry World of Warcraft pod menom Warlords of Draenor je po roku a pol zadarmo. Všetci hráči si tak budú môcť vychutnať krásy nezničeného Draenoru na vlastnej koži.

Stránka PC Gamer dnes priniesla dôležitú informáciu pre vlastníkov hry World of Warcraft. Odvolávajúc sa na fóra Redditu, zahraničný web konštatuje, že datadisk Warlords of Draenor (WoD) sa stal súčasťou základnej hry. O tomto kroku sa medzi hráčmi šuškalo už dlhšiu dobu, keďže sa pomaly blíži vydanie ďalšieho, v poradí už šiesteho datadisku menom Legion. Warlords of Draenor sa stáva súčasťou základnej hry, tak isto ako to bolo pri Mists of Pandaria, Cataclysm a podobne.

Všetky doterajšie kódy k rozšíreniu WoD sa už nebudú dať použiť. Pokiaľ budete chcieť kód predsa len využiť a dostať aspoň "boost" na level 90, ktorý bol súčasťou datadisku, budete sa musieť obrátiť na podporu. Ak si prečítate vlákno na Reddite, zistíte, že veľa hráčov si rozšírenie kúpilo len prednedávnom, čo môže trochu zamrzieť. No to nemení nič na fakte, že tento datadisk je takmer po roku a pol konečne zadarmo pre všetkých.

A čo film? Navnadila vás táto informácia na svet Warcraftu? To isto viete, že čoskoro nás čaká filmové spracovanie tejto hry. Ak sa ho neviete dočkať rovnako ako všetci fanúšikovia, pozrite si najnovšie videá, ktoré vás na film poriadne navnadia!

Zdroj: Battle.net, Reddit, PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk