Zoznámte sa s novým hrdinom v hre Paragon, toto je GRIM.exe

Zoznámte sa s novým hrdinom v hre Paragon, toto je GRIM.exe

 

Po víkendovej otvorenej bete hry Paragon, nás vývojári prekvapili novou aktualizáciou, ktorá obsahuje ďalšieho hrdinu do zbierky. Čo všetko sa za sympatickým menom GRIM.exe skrýva?

Mladučká a hráčmi obľúbená MOBA hra Paragon, si cez víkend zažila svoj prvý otvorený beta test, ktorý bol krst ohňom pre ich servery. Vývojári nezaspali na vavrínoch a do hry po ukončení beta testu ihneď nasadili nového hrdinu menom GRIM.exe

Predstavenie nováčika GRIM.exe v plnej kráse

GRIM.exe je tzv. "ranged carry" hrdina. To znamená, že svoje útoky bude na nepriateľov sypať najmä z diaľky a vyhýbať sa šarvátkam na blízko.

  • Pasívna schopnosť - dá možnosť každých 8 sekúnd uštedriť bonusové poškodenie.
  • Pulse Cannon - kanón vystrelí tzv. "blast strelu", ktorá je omnoho silnejšia, ako základné poškodenie.
  • Deflector Shield - tento silný štít blokuje prichádzajúce nepriateľské útoky ("ability power"). Ak je zablokovanie úspešné, GRIM.exe dostane naviac trochu many.
  • Displacement Blast - vystrelí silnejšiu strelu a mierne odhodí nepriateľov ďalej.
  • Supression Mode - výstrel spomaľuje súpera.
  • G.T.F.O. - GRIM si zamieri a uzamkne súpera a po chvíľke mu uštedrí VEĽMI silnú ranu. Táto schopnosť naviac ignoruje geometriu terénu a nepriateľské základné jednotky ("minionov").

Vlastnosti tohoto nového hrdinu vyzerajú naozaj sľubne. Najmä jeho ultimátna schopnosť (s ešte ultimátnejším názvom) patrí momentálne medzi tie najsilnejšie v hre. Po pár hrách s ním zistíte, že GRIM.exe bude v najbližšej aktualizácií potrebovať skutočne "nerfnúť". Preto neváhajte a nového hrdinu si čím skôr vychutnajte v jeho plnej sile, lebo sa vám môže stať, že na takto silného šampióna dlhšiu dobu nenarazíte (ak samozrejme nepríde nový a silnejší).

Okrem toho, aktualizácia priniesla veľkú hŕbu zmien týkajúcich sa hrdinov, kariet a celkovo hry, takže ak ste zvedaví na detaily, nájdete ich na vývojárskom blogu hry Paragon.

Zdroj: EpicGames 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk