The Walking Dead vo svete Fallout 4? Veď pozerajte!

The Walking Dead vo svete Fallout 4? Veď pozerajte!

 

Iba nedávno skončila skvelá šiesta séria obľúbeného seriálu The Walking Dead a mnoho fanúšikov isto prahne po ďalšej zombie akcii. V menšej miere vám ju ponúkne aj toto video, ktoré prenieslo upútavku na prvú sériu tohto seriálu do sveta Fallout 4.

YouTubera s nickom UpIsNotJump môžete poznať vďaka videám, v ktorých do sveta Fallout 4 preniesol napríklad upútavky na Captain America: Civil War alebo upútavku na druhú sériu Daredevila. Jeho najnovším výtvorom je už spomínaná upútavka na prvú sériu seriálu The Walking Dead. To, že tento chlapík robí naozaj skvelé videá, sme sa mohli presvedčiť už v jeho minulých výtvoroch. Toto video je však zatiaľ jeho najlepšie. Veď posúďte sami. 

YouTuber UpIsNotJump, využil pri tvorbe tohto videa niekoľko konzolových príkazov. Samozrejme, toto video by sa nezaobišlo bez množstva módov, vďaka ktorým bolo vôbec možné preniesť pôvodný seriál do herného prostredia. Tieto módy, ktoré sám vytvoril, však zatiaľ nie sú prístupné na stiahnutie. Jedná sa napríklad o mód, ktorý pridal do hry oblečenie a doplnky, aké boli v seriáli The Walking Dead. Dosť bolo ale rečí, pozrite si výsledok.

 

Pre porovnanie pripájame aj originálnu upútavku na tento seriál, ktorou sa autor inšpiroval.

Zdroj: vg247.com, youtube.com
Korekcia. Peter Vnuk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk