Najbližší veľký update The Division prinesie so sebou množstvo noviniek

Najbližší veľký update The Division prinesie so sebou množstvo noviniek

Pribudnú aktivity v Dark Zone, dočkáme sa nových setov vybavenia či špeciálneho Gear score.

Nový veľký patch Ubisoftu pre The Division príde už onedlho, konkrétne 12. apríla, no už teraz poznáme detaily. Okrem pripravovanej Incursion misie sa zmeny dotknú hlavne vybavenia agentov.

Falcon Lost ponesie názov novej incursion aktivity, teda doslovne vpádu na určité územie. Ide o misiu v oblasti Stuyvesant. Je určená pre 4 hráčov s dosiahnutým levelom 30 a dokončenou misiou „General Assembly“. Takisto hráči musia mať vybavenie s vysokým levelom.

Prvou výraznou novinkou týkajúcou sa vybavenia sú sety. Tie sa budú dať získať dokončením tých najťažších výziev na Manhattane. Zozbieraním kompletnej sady istého vybavenia dostane hráč bonusy k štatistikám a talentom.

Druhou zmenou zasahujúcou do vybavenia je Gear score. Týmto spôsobom si hráči dokážu konečný level 30 ešte navýšiť. Každá časť vybavenia bude mať svoje vlastné skóre. Čím vyššie bude, tým silnejšie je to vybavenie. Každý agent bude mať vlastné celkové Gear score, viditeľné v hlavnom menu hneď vedľa úrovne hráča. Zvyšovanie tohto skóre zaručí prístup k najťažším výzvam.

Do Dark Zone pribudne nový Supply drop, teda zhadzovanie viacerých balíkov zásob niekoľkokrát za deň na určité miesta. Tie budú obsahovať nekontaminované vybavenie pripravené na použitie. Cieľom Ubisoftu je zaľudniť trochu viac Dark Zone a nútiť hráčov k stretom.

Medzi ďalšími zmenami nájdeme špeciálne úlohy, ktoré budú hráči získavať automaticky každý deň (a týždeň) a budú sa týkať boja, vytvárania predmetov alebo Dark Zone. Do hry pribudne aj možnosť pozorovania iných členov svojej skupiny, zatiaľ čo hráč čaká na respawn, plus nové high-end zbrane a iné. Kompletný zoznam zmien nájdete priamo na oficiálnych stránkach.

Zdroj: ubisoft, eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk