Tento nový mód do Fallout 4 vás prinúti chodiť po štyroch

Tento nový mód do Fallout 4 vás prinúti chodiť po štyroch

 

Splňte si svoju psiu povinnosť a zahrajte si nový Fallout 4 upravený pomocou modu, vďaka ktorému sa z vás rázom stane pes!

Fallout 4 sa dočkal jedného z najlepších modov, akých zatiaľ mohol a to kúsku, v ktorom sa ocitnete v koži štvornohého psa. Tí z vás, čo máte radi zvieratká (a najmä psičkári) teraz istotne jasajú od radosti. Ako pes si síce z plazmovej pušky nezastrieľate, no budete mať k dispozícií až dva typy základných útokov. Prvým bude základné psie zahryznutie a druhý, tzv. silový útok, bude uhryznutie počas výskoku a uhryznutie počas behu a výskoku. Samozrejme si budete môcť obliecť niektoré psie oblečenia a budete mať k dispozícií Pip-Boya.

Keďže ide o mod, bude tu niekoľko obmedzení. Váš Pip-Boy sa nezobrazí v prvej osobe a aby ste sa vyvarovali padnutiu hry, budete sa musieť vrátiť k ľudskej podobe pred úvodnou časťou hry alebo si nahrať uloženú pozíciu, v ktorej sa už nenachádzate vo Vaulte 111. V prípade ak vám takéto obmedzenie nevadí, máte radi Dogmeata a Fallout 4 patrí k vaším srdcovkám, potom je tento mód priamo stvorený pre vás.

Haf!

Zdroj: VG247, NexusMod.com, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk