Fanúšikovia hviezdnej ságy chcú oživiť zrušenú hru Battlefront III

Fanúšikovia hviezdnej ságy chcú oživiť zrušenú hru Battlefront III

 

Množstvo fanúšikov je nespokojných s verziou hry od Electronic Arts, a preto im chce malá skupinka vývojárov priniesť svoju, ktorá bude založená na zrušenej Battlefront III a bude niesť názov Galaxy in Turmoil.

Fanúšikovia ságy Star Wars sa spojili, aby sa pokúsili prerobiť Star Wars Battlefront III, teda hru, ktorá mala nešťastný koniec, ale skvelý základ. Ponúkala presne to, po čom v ďalšej časti Battlefront ľudia túžili. Lenže ako sme spomínali, osud nebol k hre vôbec milosrdný a aj keď mala už celý základ vytvorený, napokon bola vtedajším vývojárom Pandemic Studios zrušená. Oživiť sa ju pokúsia ruskí vývojári z modovacieho tímu Frontwire Studios. Tí chcú celý základ hry preniesť do ich projektu Galaxy in Turmoil.

Ako sa už objavilo aj na webstránke ModDB, tak tento projekt je naozaj skutočnosťou: „Galaxy in Turmoil (predtým Projekt obnovenia BF3) od Frontwire Studious plánuje urobiť hru takou, akou malo byť Battlefront III.“

Hra by mala zatiaľ obsahovať len mapy z planét Hoth a Tatooine, teda tie, ktoré boli aj v testovacej verzii. Tiež by tu mali byť podporované známe stíhačky X-Wing a Y-Wing. Okrem nich by sme v hre mali používať zbrane ako blasterová puška DC-15S, republikové granátomety, republikové raketomety, rotačný blasterový kanón Z6 či blasterová puška A280C.

Galaxy in Turmoil sa vyrába s pomocou Unreal Engine 4 a ako vývojári z Frontwire Studious uviedli, tak si za ňu nechcú nič účtovať. Je to pravdepodobne práve preto, lebo používajú značku Star Wars, na ktorú nemajú licenciu. Kvôli tomu môžeme očakávať, že sa Disney postará o to, aby hru čím skôr zrušili.

 

Avšak aj napriek tejto hrozbe autori pozývajú ľudí, ktorí majú s vývojom skúsenosti, aby im pomohli s projektom.

Vo videu, ktoré je priložené v článku, môžeme vidieť aká je aktuálne hra vo vývoji.

Zdroj: Gamespot, vg247, LucasArts, Pandemic Studios

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk