Do Fallout 4 pribudne čoskoro trojica zaujímavých DLC

Do Fallout 4 pribudne čoskoro trojica zaujímavých DLC

Ak ste vlastníkmi Season Passu pre Fallout 4, v najbližších mesiacoch sa môžete tešiť na zopár zaujímavých prídavkov do hry. Budú niesť názvy Automatron, Wasteland Workshop a Far Harbor a prinesú so sebou niekoľko zaujímavých gameplay prvkov, ktoré sme ešte v hre nemali. Ak nepočítame módy...

Automatron je prvým z tejto rady DLC a dočkáme sa ho v marci. Jeho cena bude 9,99 USD. Do hry prinesie záhadného Mechanistu a vypustí do sveta Commonwealth hordu zlých robotov. Hráč ich bude musieť všetkých nájsť a zničiť. Z padlých robotických nepriateľov bude môcť zbierať súčiastky a použiť ich na poskladanie vlastného robota. Pri jeho konštrukcii bude môcť použiť stovky predmetov a nakombinovať tak rôzne končatiny, brnenia, schopnosti, zbrane a farbu podľa svojich predstáv.

Wasteland Workshop sa dostane do rúk hráčom v apríli a jeho cena bude 4,99 USD. Cieľom tohto DLC bude postaviť vo Pustatine klietky a chytiť do nich hocičo živé - od banditov až po Deathclawov. Následne ich bude môcť hráč zkrotiť alebo poštvať do boja proti sebe alebo iným osadníkom pustej krajiny. Okrem toho ale tento dodatok prinesie do hry nové predmety použiteľné pri stavbe osád.

Far Harbor je tretie a posledné DLC z prvej várky, ktorú Bethesda oznámila. Jeho cena samostatne je 24,99 USD. Valentine Detective Agency pošle hráča hľadať stratenú ženu a tajomstvo tajnej kolónie synthov. Hráč bude musieť urovnať konflikt medzi synthmi, Deťmi Atómu a obyčajnými obyvateľmi. Bude na ňom, za akú cenu prinesie ľuďom mier do prístavného mesta. Toto DLC prinesie zatiaľ najväčšiu novú oblasť s hromadou úloh, osád, nebezpečných monštier a dungeonov.

Spolu s týmito DLC príde ale aj trochu negatívna vec - zvýšenie ceny Season Passu. Zo 29,99 USD (u nás stojí okolo 30€) sa cena zdvihne na  takmer dvojnásobok, 49,99 USD. Udeje sa to ale až 1. marca a dovtedy je možné kúpiť si Season Pass za starú cenu. Takisto všetci, ktorí už Season Pass vlastnia, dostanú všetky DLC zadarmo a zvýšenie ceny sa ich nijako nedotkne.

Zdroj: bethesda.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk