Beta multiplayerovky Overwatch pokračuje už budúci týždeň

Beta multiplayerovky Overwatch pokračuje už budúci týždeň

 

Nové kolo beta testovania v Overwatch, tímovej FPS hry od spoločnosti Blizzard, sa spustí 9. februára. V predchádzajúcich mesiacoch si získala hra veľkú fanúšikovskú základňu a po dlhšej pauze prinesie hráčom niekoľko noviniek.

Pôvodne mala pokračovať už v januári, vývojári ale spustenie odložili. Dôvodom je nový herný mód a iné novinky a rôzne vylepšenia v oblasti hrateľnosti, ktoré boli do titulu pridané. Informácie o tom, o aký herný mód pôjde, zatiaľ nemáme, do spustenia ale ostáva iba pár dní a tak nás hádam Blizzard poteší nejakým zaujímavým oznamom. Okrem herného módu sa ale môžu hráči tešiť aj na nový progress systém, ktorý by mal spolu s dvoma novými mapami spraviť hru oveľa zaujímavejšou.

Popri tom boli vybalansované vlastnosti jednotlivých hrdinov a hráči, ktorí hrajú radi s kamarátmi, budú potešení úpravami súkromných hier a možnosťou hrať proti počítačovým nepriateľom.

Všetci tí, ktorí boli pozvaní do predchádzajúcej beta fázy, budú pozvaní opäť a Blizzard chce počet hráčov rozšíriť a pozvať do titulu aj nových ľudí. Ak ste sa teda ešte do bety neprihlásili, môžete tak urobiť na tomto odkaze a možno sa v priebehu budúcich týždňov dočkáte prístupu do Overwatch.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk