Tieto XCOM 2 mody si budeme môcť zahrať už v deň vydania

Tieto XCOM 2 mody si budeme môcť zahrať už v deň vydania

Mody su niečo, čo dokáže udržať hru v pozornosti hráčov aj dlhé mesiace po vydaní. Čoraz viac vývojárov sa snaží pridať tento prvok svojim hrám a výnimkou nebude ani XCOM 2, ktorý ponúkne viacero hrateľných modov hneď po vydaní.

Long Wars Studios, autori populárneho modu pre XCOM, oznámili 3 mody pre XCOM 2, na ktorých spolupracovali spolu s vývojármi hry, štúdiom Firaxis Games. Mody nebudú také rozsiahle ako ich známy Long War mod, hráčov by ale aj tak mohli potešiť.

Prvý mod prinesie hráčom nové zbrane - samopale známe zo spomenutého Long War. Nebudú také silné ako v pôvodnom mode, ale vojak, ktorý ich bude mať v rukách, sa bude rýchlejšie pohybovať a bude ťažšie odhaliteľný.

Zvyšné dva mody pridajú do hry nové perky pre vodcov a nového zaujímavého nepriateľa zvaného Muton Centurion. Mody by mali dať hráčom možnosť upraviť si kampaň tak, aby ich viac bavila a lepšie spĺňala ich predstavy toho, čo od hry očakávajú. Zároveň Long Wars Studios tvrdia, že preskúmavajú ďalšie možnosti, ako do hry pridať nový obsah, a tak sa máme na čo tešiť. Zdá sa, že XCOM 2 sa pomaly rozrastá ešte skôr, než vôbec hra vyšla.

XCOM 2 vychádza 5. februára na Windows, OS X a Linux.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk