Danny Trejo alias Machete vám prezradí, aké zbrane by v Counter-Strike používal on sám

Danny Trejo alias Machete vám prezradí, aké zbrane by v Counter-Strike používal on sám

Na stránkach Steam Workshopu sa objavila nová kolekcia zbraní s názvom Cutthroat. Okrem niekoľkých nových skinov sa s touto kolekciou viaže aj naozaj vydarené video, v ktorom si zahrá známy herec Danny Trejo.

To, že je Steam Workshop rodiskom mnohých zaujímavých projektov, už dávno vieme. Autor s nickom CLEGFX prišiel s úplne novou kolekciou zbraní do hry Counter-Strike: Global Offensive. Tá nesie názov Cutthroat a obsahovať by mala 12 zbraní a jeden nôž. Autor sa však rozhodol túto kolekciu zahaliť rúškom tajomstva, a preto neodhalil všetky zbrane naraz, ale postupne ich odhaľuje každý týždeň. Zatiaľ poznáme dizajn zbrane M4A4 a nového noža s názvom Snakebite.

Ako spôsob propagácie tohto projektu si autor vybral naozaj zaujímavú cestu. Vytvoril totiž krátke video, v ktorom sa ukáže herec Danny Trejo, ktorého väčšina môže poznať aj ako filmovú postavu Machete. Ten vás vo videu vyzýva, aby ste na stránkach Steam Workshopu hlasovali za tento projekt a dokonca sa "vyhráža" samotnému Gabenovi, že si ho nájde s novým nožom v ruke. Treba uznať, že ako nová kolekcia zbraní, tak video k nej sa naozaj vydarili a zostáva dúfať, že sa do hry naozaj dostane.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk