Hrávate Fallout 4? Dajte si pozor, aby vás nezrazilo auto ako tohto hráča!

Hrávate Fallout 4? Dajte si pozor, aby vás nezrazilo auto ako tohto hráča!

 

Pravdepodobne jeden z najbizarnejších herných príbehov tohto roka sa odohral skoro na jeho konci. Očividne je už aj hranie Fallout 4 nebezpečné!

Ben Rose z Texasu, jeden z nás - hráčov, si užíval doma pohodový večer pri Falloute, keď sa z ničoho nič jeho boj o život v bostonskom Wastelande zmenil na boj o život v jeho vlastnom dome.

Ben, bohužiaľ, býva na prízemí, kde sa počas jeho pokojného herného večera rozhodla prísť na návštevu Honda Sonata. Na Benovu smolu nepoužila vchodové dvere, ale bočnú stenu jeho bytu, ktorá viedla rovno do obývačky a k Benovi sediacemu pred televízorom.

Vodič auta si to napálil priamo do bytu, kde našťastie Ben sedel v hernej sedačke namiesto gauča. To sa ukázalo byť život zachraňujúce, keďže náraz Bena aj so stoličkou odhodil preč namiesto stiahnutia pod auto, kde by skončil, ak by sedel na gauči. 

Vodič bol ešte k tomu všetkému nepoistený a zanechal Bena s obrovskými účtami za zranenia, ako aj škody na majetku. Ben našťastie vyviazol z havárie "iba" so zlomeninou stavca a pretrhnutou Achilovou pätou.

Podľa polície vodič namiesto brzdy siahol po plyne, a tak prerazil až do Benovho bytu. Proti vodičovi neboli podľa správ vznesené žiadne obvinenia ani pokuty! Čudné.

Známi a hráči, ktorí Bena poznajú, sa rozhodli vyhlásiť hráčsku zbierku na webe Gofoundme (niečo ako Kickstarter), kde už vyzbierali viac ako 5000 dolárov.

Video reportáž a aj zábery z bytu nájdete vo videu:

Zdroj: uniland.co.uk, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk