Cyberpunk 2077 je ambicióznejším projektom než sa pôvodne plánovalo

Cyberpunk 2077 je ambicióznejším projektom než sa pôvodne plánovalo

 

Zatiaľ čo sú oficiálne detaily ohľadom Cyberpunku 2077 zväčša skryté, Adam Kicinski, CEO štúdia CD Projekt Red sa vyjadril, že hra je ešte ambiciózejšia ako vývojári pôvodne plánovali.

"Potrebujeme vytvoriť hru, ktorá bude ešte úspešnejšia. Máme pred sebou ešte dlhú cestu, aby sme dosialhi najväčší komerčný úspech na svete," nechal sa Kicinski počuť pre poľskú televíziu TVN24 BiS. Zaklínač 3 slávi celosvetový úspech. Kicinski si však napriek tomu, že Witcher 3 získal titul najlepšej hry roka, myslí, že to nie je hra, ktorá zlomí rekord v počte predaných kópií. Bola to však dobrá investícia - zatiaľ sa predalo 6 miliónov kusov.

Cyberpunk 2077 bol ohlásený v októbri 2012, ale detaily ohľadom hry sú stále celkom vzácnosťou. Vývojári sa vyjadrili, že o titule budú diskutovať najskôr v roku 2017. Uviedli tiež, že to bude najväčší projekt, do akého sa pustili. Štúdio sa sústredi hlavne na Cyberpunk 2077, ale neprestáva podporovať svoju mašinériu na vyhrávanie cien, Zaklínača 3. Nové rozšírenie s názvom Krv a víno vypustia do sveta budúci rok.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk