Steam vám ponúka možnosť vymazať hry zo svojho účtu. Navždy

Steam vám ponúka možnosť vymazať hry zo svojho účtu. Navždy

 

Steam prichádza s novinkou, ktorá vám pomôže preriediť svoju knižnicu natrvalo. Otázkou však je, či je táto funkcia potrebná a či ju budú hráči využívať.

Niektorí z vás možno majú vo svojej Steam knižnici viac hier, než reálne kedy budú hrať. Niektoré z nich sú možno darčekom od kamaráta, ktorý chcel potrolliť, alebo sú to hry, ktoré ste si kúpili spolu s nejakým tým bundlom, ale hrať ich nikdy nebudete, alebo sú to proste hry, ktoré už vlastniť nechcete.

Steam prišiel s "riešením", ako sa týchto hier zbaviť. Nová možnosť, ktorú Steam ponúka, vám umožní vymazať akúkoľvek "ohavnosť", ktorú nechcete mať na svojom účte. Princípom je úplné vymazanie obsahu, za ktorý ale nedostanete žiadny refund, iba ho jednoducho natrvalo zmažete. 

Túto vymoženosť objavil jeden z používateľov Redditu a vyskúšať si ju môžete aj vy na stránkach Steam pomoci. Háčik sa však vyskytol pri odstraňovaní hier z niektorých bundlov, kde pri odstránení niektorej z hier odstránite celý balíček. 

 

Čo poviete vy na túto funkciu? Nepripadá vám trvalé odstránenie hier zbytočné, keď ich môžete schovať, alebo jednoducho ignorovať? Dajte nám vedieť váš názor do komentárov. 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk