Šťastný N7 Day: Sledujte nový teaser na Mass Effect: Andromeda

Šťastný N7 Day: Sledujte nový teaser na Mass Effect: Andromeda

 

Tvorcovia série Mass Effect želajú fanúšikom šťastný N7 Day a ako darček im ponúkajú teaser plný nádherných záberov z vesmíru.

Ak ste ešte nikdy nepočuli o takzvanom N7 Day, ide o vytvorený "sviatok" fanúšikov hernej série Mass Effect, ktorý sa koná 7. novembra. V tento deň samotní tvorcovia ponúkajú hráčom rôzne on-line eventy, turnaje, fun-games a podobne. Dnes sa tvorcovia rozhodli vypustiť nový teaser trailer na ich pripravované pokračovanie série s názvom Mass Effect: Andromeda.

Videom nás sprevádza Jennifer Hale úlohe veliteľky Shepardovej. BioWare už dávnejšie zdôraznil, že Shepard alebo jeho ženská verzia sa v prichádzajúcom titule už neobjaví. V monológu, ktorý môžete počuť vo videu, sa s nami lúči a odkazuje, že "ty si teraz bádateľ". 

Slávnosti pri príležitosti osláv N7 Day začali dnes o 12:00, avšak BioWare tvrdí, že žiadne veľké informácie o pokračovaní série neprezradí. Čo však už vieme je, že Mass Effect: Andromeda dorazí na náš trh na jeseň roku 2016. A aby nebolo videí málo, pripájame aj trailer, ktorý tvorcovia predstavili na konferencii E3.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk