Epic odhaľuje ich pripravovanú hru Paragon spoločne s prvou postavou

Epic odhaľuje ich pripravovanú hru Paragon spoločne s prvou postavou

 

V teaseri, ktorý sa objavil na YouTubovom kanáli Play Paragon, sa nám predstavuje prvá postava tejto hry s názvom Twinblast. 

Na Twitterovom účte spoločnosti Epic Games sa len včera objavila správa o ich pripravovanej hre s názvom Paragon. Tweet obsahoval link PlayParagon.com, ktorý nám odporúča, aby sme sa "pripravili na výhru" a zároveň hráčom sľubuje odhalenie novej postavy každý týždeň spoločne s novými predmetmi. 

 

Prvým a zároveň zatiaľ jediným hrdinom, ktorý bol odhalený, je Twinblast - drsňak s koženou vestou, kybernetickými rukami, v ktorých drží dvojicu zbraní.  "Go in. Both guns blazing" je pravdepodobne jeho obľúbená fráza. V prípade istých nejasností stránka potvrdzuje, že skutočne ide o in-game hrateľného hrdinu. 

Ďalšími hrdinami, ktorí budú v nasledujúcich týždňoch odhalení, by mali byť Steel, Sparrow, Dekker a Grux. Stránka paragonu obsahuje aj link na prihlásenie sa do beta testovania, ktorého začiatok je však stále neznámy. Plná hra by sa na trhu mala objaviť začiatkom budúceho roka.  

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk