Activision odhaľuje ďalšie novinky ohľadom Call of Duty: Black Ops 3

Activision odhaľuje ďalšie novinky ohľadom Call of Duty: Black Ops 3

 

Nový diel hernej série Call of Duty sa dostane na trh už o pár týždňov a tvorcovia odhalili niektoré novinky. Okrem novej obťažnosti hry máme aj smutnú správu pre tých, ktorí ešte neprešli na next-gen konzoly.

Prvou z noviniek, ktorú Activision oznámili, je nová obťažnosť s názvom "realistic". Bohužiaľ, ďalšie podrobnosti zostávajú záhadou. Na mnohých portáloch sa však objavili správy, že by malo ísť o najnáročnejšiu úroveň tejto hry, ktorá by neobsahovala regeneráciu zdravia. Zatiaľ sú to však iba dohady a bližšie informácie by mali pribudnúť v najbližšom čase.

V kampani taktiež uvidíte hercov, ktorých môžete poznať z filmov či seriálov. V traileri tak môžete spoznať osobnosti, akými sú napríklad Christopher Meloni, ktorý si zahral vo filme Man of Steel, alebo Katee Sackhoff, ktorú môžete poznať z filmu Battlestar Galactica. To, že sa v hernej sérii Call of Duty objavia nové tváre, však nie je žiadnou novinkou. V predchádzajúcich dieloch ste mohli vidieť hercov ako Kevin Spacey alebo Gary Oldman.

Zlou správou pre majiteľov PS3 a Xboxu 360 je, že táto kampaň pre nich nebude dostupná. Ak ste ešte neprešli na next-gen konzolu, v ponuke Black Ops 3 budete mať iba multiplayer a zombie mód. Táto správa bola oznámená minulý mesiac s odôvodnením, že autori titul vyvíjali od základov v duchu plného využitia potenciálu next-gen konzol a PC.

Dátum vydania tejto hry je stanovený na 6. novembra tohto roku a to pre všetky platformy.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk