Prvý pohľad na remake Master of Orion vyvoláva mierne kontroverzie

Prvý pohľad na remake Master of Orion vyvoláva mierne kontroverzie

 

Legendárna vesmírna stratégia, ktorá vyšla pôvodne ešte v roku 1993, dala zrodu úžasnej kultovej série rovnomenného názvu. O novú verziu prvého dielu sa stará štúdio Wargaming a hráči nevyzerajú príliš spokojní.

Master of Orion ponúka niekoľko minútovú prehliadku nového vizuálneho štýlu, grafickej technológie a hrateľnostných prvkov. Tvorcovia si vzali na plecia skutočnú výzvu, hra je predsa len silným artiklom nostalgie, ktorá môže skresľovať reálne kvality hry a na každý remake takto významnej hry sa fanúšikovia pozerajú s určitým despektom. Na klenoty sa nesiaha len tak kedykoľvek a ak vám to fanúšici povolia, spravne všetko preto, aby ste ich nesklamali.

Aj keď reálne kvality remaku určite hodnotiť nemôžeme a ani nechceme, hráči už pod videom na YouTube stihli spísať dlhý zoznam zlého a otravného. Sterilný dabing, slabé súboje, generický obsah hry, parodický nádych remaku, trailer sám o sebe je o ničom, veľa kecania, hra nevyzerá ako PC hra z roku 2015. Tieto a ešte ďalších mnoho iných pripomienok majú hráči z tohto videa. Ako sa nová verzia Master of Orion páči vám?

Zdroj: YouTube, PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk