DLC pre Fallout 4 nebudú exkluzívne pre žiadnu platformu

DLC pre Fallout 4 nebudú exkluzívne pre žiadnu platformu

V súčasnej dobe nie je exkluzivita pre konzoly, aspoň dočasná, ničím nezvyčajným. Niekedy ide aj o DLC exkluzivitu, ako to mohli hráči vidieť napríklad pri hre Destiny, alebo pri iných hrách, kde sú DLC vydané na jednej platforme skôr a až po čase sa ich hráči dočkajú aj na ostatných. Dobrou správou je, že žiadne DLC pre Fallout 4 nebude patriť do tejto kategórie.

Jeden z hlavných ľudí, ktorí stoja za marketingom spoločnosti Bethesda, Peter Hines, potvrdil na Twitteri, že žiadne DLC, ktoré bude vydané pre Fallout 4, nebude mať exkluzivitu na žiadnej platforme, na ktorej bude hra vydaná. Všetky DLC budú vydané pre všetky platformy súčasne.

Ak vás zaujíma DLC pre Fallout 4, Bethesda oznámila Season Pass za približne 30 dolárov, ktorý hráčom zaručí prístup ku všetkému dodatočnému obsahu, ktorý bude pre hru vydaný. Ak sa pozrieme na predošlé hry od Bethesdy, malo by tohto obsahu byť celkom dosť. Okrem neho sa hra nezaobíde bez pravidelných patchov, ktoré budú opravovať herné chyby a privádzať do hry nové vylepšenia. Pri Skyrime išlo napríklad o špeciálne zábery pri zabití nepriateľa alebo legendárnu obtiažnosť hry. Zatiaľ nie sú známe žiadne informácie o tom, aké DLC budú pre hru vydané a dočkáme sa ich najskôr až budúci rok.

Takisto začiatkom 2016 sa dočkáme aj vydania Creation Kit pre Fallout 4, čo bude nástroj, ktorý využívajú samotní vývojári hry na vytváranie herného obsahu, a tak dá hráčom do rúk dostatok prostriedkov na tvorbu herných modov. Creation Kit bude vydaný nielen pre PC, ale aj pre Xbox One a PlayStation 4.

Fallout 4 vychádza pre PC, Xbox One a PlayStation 4 už 10. novembra.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk