Zaklínač 3 sa dočká veľkého patchu: Vývojári vypočuli prosby hráčov!

Zaklínač 3 sa dočká veľkého patchu: Vývojári vypočuli prosby hráčov!

Zaklínač 3: Divoký Hon patrí bezpochyby k jedným z najlepších herných titulov, ktoré máme momentálne možnosť si zahrať. Od vydania ubehlo pár týždňov a hra sa stále teší novým DLC, ktoré prinášajú rôzny obsah a sú zadarmo.

Tento týždeň sa hráči môžu tešiť na patch, ktorý vyrieši problém s inventárom. Už nebude potrebné nechávať prebytočné predmety na cestách pod stromami alebo ich s ľútosťou predávať obchodníkom. Hoci patch s označením 1.07 prinesie do hry aj iné opravy a vylepšenia, sústreďuje sa hlavne na problém s inventárom, a to nasledujúcim spôsobom:

  • V hre pribudne odkladací systém, ktorý umožní Geraltovi odložiť si predmety do truhlice. Tá sa bude nachádzať vo viacerých herných lokáciách.
  • Predmety potrebné na crafting a alchímiu nebudú počítané do maximálnej hmotnosti inventára, ktorú Geralt znesie.

  • Knihy budú mať v inventári vlastnú záložku a tie, ktoré hrač prečítal, budú sivé. Nové knihy budú označené červenou farbou.

  • Hráč si bude môcť označiť recept, či už v rámci alchymie alebo craftingu. Potrebné materiály budú zvýraznené a tak ich hráč ľahšie spozoruje pri najbližšej návšteve obchodníka.
  • Okrem toho prinesie patch aj viacero opráv bugov v rámci questov, zvýšený výkon a lepšiu optimalizáciu, zlepšené správanie sa koňov a bude pridaná možnosť pre alternatívne reagovanie Geralta pri pohybe.

Ak ste už titul hrali, určite ste sa dostali do situácie, keď ste už nemohli zobrať ďalšie predmety. To bolo buď z dôvodu toho, že zbierate každú vec, ktorá sa dá alebo vás jednoducho pohltilo množstvo rastlín, materiálov na zbrane a brnenia, kúskov príšer a kníh, ktoré sa v ňom dajú nájsť. Spomínané zmeny tak skvalitnia hranie mnohých z nás. Štúdio CD Projekt RED oznámilo, že tento patch je náročný na vývoj, a tak sa ďalšieho DLC, ktoré bude zdarma, dočkáme až budúci týždeň.

Zdroj: thewitcher.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk