Krabicovka Shovel Knight prinesie do hry niekoľko zaujímavých noviniek

Krabicovka Shovel Knight prinesie do hry niekoľko zaujímavých noviniek

 

Medzi fanúšikmi indie hier patrí Shovel Knight k jedným z najpopulárnejších titulov súčastnosti. Yach Club Games vývoj titulu sponzorovali cez Kickstarter, kde sa im podarilo vyzbierať niečo vyše 300 000 dolárov.

700-tisíc predaných kópií a množstvo fanúšikov im ale umožnili, aby mohli hru vydať aj v krabicovej verizii, ktorá bude plná zaujímavého obsahu. Vydaná bude pre 3DS, Wii U, PS4, Xbox One a PC už 16. októbra. PC verzia by navyše mala byť európskou exkluzivitou. Krabicovka bude obsahovať základnú hru a aj nadchádzajúce rozšírenie Plague of Shadows, okrem toho tu ale hráči nájdu aj Challange mód, ktorý im poskytne viac než 50 výziev a v krabici nebude chýbať ani manuál.

Majitelia krabicovky sa nemusia báť, že by boli v budúcnosti ukrátení, všetky updaty, ktoré titul dostane, si budú môcť zadarmo stiahnuť - ide napríklad o kampaň Specter and King Knights, Body Swap mód, v ktorom môže hráč zmeniť pohlavia herných postáv, a Battle mód, kde sa až 4 hráči budú môcť stretnúť v súboji. Tento multiplayerový mód bude ale iba pre Wii U, PS4, Xbox One a PC.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk