Zaklínač 3 sa dočká dvoch nových DLC zadarmo a kopy opráv

Zaklínač 3 sa dočká dvoch nových DLC zadarmo a kopy opráv

Tretí Zaklínač sa dočká ďalších dvoch DLC, ktoré budú dostupné zadarmo všetkým hráčom bez ohľadu na platformu. Okrem toho je na ceste aj nový patch, ktorý by mal predovšetkým opraviť chyby v hre.

Rozšírenia nám umožnia obliecť Geralta do Nilfgárdskej zbroje a taktiež obohatia arzenál strelných zbraní o sadu niekoľkých nových kuší. Radi by sme pripomenuli, že ide už o piate a šieste DLC zo šestnástich, pričom všetky majú byť dostupné zdarma. Rozhodne sa teda ešte nejakú chvíľu nebudeme so Zaklínačom nudiť.

Chystaný patch 1.05 opraví chybu, ktorá hráčom vlastne znemožňovala plniť úlohy pod ich levelom, keďže za ne nedostali skúsenostné body. Taktiež by už nemalo hráčom robiť problém otravné zapaľovanie sviečok v blízkosti truhiel, keďže táto interakcia bola odstránená. Ďalej sa tento update postará o vylepšenie celkového výkonu, úpravu fontov, vyriešenia mnohých problémov s NPC a mnoho ďalších menších úprav.

Podľa slov samotného štúdia CD Projekt RED by sme sa na PC mali oboch týchto noviniek dočkať už v priebehu tohto týždňa.

Zdroj: vg247.com, pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk