Rozbaľme to! - MSI Z170A GAMING M5

V spolupráci s MSI vám opäť prinášame unboxing základnej dosky z ich portfólia. Tentokrát sme sa pozreli na model Z170A GAMING M5, ktorý je pripravený pre osadenie najnovších procesorov Intel 6. generácie s kódovým označením Skylake.

Assassin`s Creed: Odhalení - Unboxing video PC Zberateľskej edície

Možno si poviete, že unboxing zberateľskej edície hry AC Revelations sme tu už mali. Áno, je to pravda, avšak chceli sme práve pre fanúšikov PC českej verzie AC Odhalení od spoločnosti PLAYMAN priniesť porovnanie, že naozaj pri kúpe tejto českej verzie zberateľky dostanú naozaj to, čo spoločnosť prisľúbila. Poďme sa teda v poslednom unboxingu roku 2011 pozrieť na balenie tejto edície.

Rayman Origins Unboxing video Collector´s Edition

Unboxing ďalšej hry, v tomto prípade Rayman Origins prebiehalo už v spolupráci s našim novým partnerom a to webom www.limitky.net s ktorými sa budeme spolupodieľať na pripravovaní ďalších UNBOXingov. Veríme, že toto partnerstvo bude hlavne prínosom pre vás čitateľov jedného, alebo druhého portálu.

Uncharted 3: Drake's Deception Unboxing video Explorer edície

Uncharted 3: Drake's Deception, hra ktorá je asi pre všetkých PS3károv hrou roka. Hra, ktorá sa svojou celkovou koncepciou, príbehom, grafikou a spracovaním môže radiť medzi najlepšie tituly na PS3 všeobecne. Kúpiť si však hru pre veľa ľudí znamená krásny darček. A v takýchto prípadoch, kedy rôzne špeciálne edície prichádzajú s rôznymi bonusmi, či už hernými, tak aj hmatateľnými v podobe krásnych predmetov mi nedá nič viac, než odporučiť túto krásnu EXPLORER edíciu. Aj keď cena je pre veľa ľudí prehnaná, verím, že práve pri tejto hre sa to oplatí a obzvlášť ako krásny darček pod vianočný stromček.

Batman: Arkham City Unboxing video zberateľskej edície

V Unboxingoch teda pokračujeme a ďalšou krásnou zberateľskou edíciou nás potešila hra Batman: Arkham City. Pri rozbaľovaní si postavička z edície skoro dolámala "hnáty". Či sa jej podarilo prežiť JCho rozbaľovanie sa poďte presvedčiť sami.

Might and Magic: Heroes VI - Unboxing video zberateľskej edície

Po unboxingu hry Driver: San Francisco vám prinášame pokračovanie z pripravovanej série UNBOXING videí. PLAYMAN znovu vydal skvelú hru v skvelej edícii. Práve v spolupráci s týmto vydavateľom vám prinášame pokračovanie UNBOXING série. Už čoskoro prinesieme UNBOXING z limitiek Dark Souls a Batman: Arkham City. Máte sa na čo tešiť.

Driver: San Francisco Unboxing video zberateľskej edície

Prinášame vám prvé z chystanej série UNBOXING videí, ktoré by sme do budúcna chceli pravidelnejšie chystať a pripravovať s našimi partnermi. Prvým takýmto UNBOXING videom bolo pripravené v spolupráci so spoločnosťou PLAYMAN. Ide o zberateľkú edíciu hry Driver: San Francisco.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk